Вітаємо учениць Дівичківського та Єрківецького НВО – переможців обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»

Дата: 03.03.2020 19:30

28 лютого 2020 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів обласний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи». Переможців визначали у 8 номінаціях, серед яких були поетичні твори, роботи, виконані у різноманітних техніках декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва, а також юних фотоаматорів.

Конкурс проводитьсяз метою виховання екологічної свідомості підростаючого покоління, любові до природи, поглиблення знань про будову та життєдіяльність однієї з найчисленніших груп комах і розвитку дитячої творчості.

Переможцями обласного етапу стали:

в номінації «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»

І місце

Вакуленко Вікторія, учениця 7 класу Дівичківського НВО, за малюнок«Павине око та Махаон»

в номінації «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би»

Івахненко Марія, учениця 2 класу Дівичківського НВО, за вірш «На галявині»

(керівник О.Сумченко, вчитель мистецтва)

в номінації  «Одягнена метеликом»

Бабій Єва,  учениця 5 класу Єрківецького НВО, за прикрасу«Зимовий метелик»

(керівник І. Бабій, вчитель географії).

Виставка дитячих робіт проходить в КЗ КОР«Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» з 02.03 до 27.03 2020 року.