"Тарас Григорович Шевченко - символ української літератури"

Дата: 04.03.2020 15:32

4 березня учні 6 класу Дівичківського НВО (вчитель Демчук Т.І.) завітали до бібліотеки с. Дівички. Бібліотекар Сергієнко Н. О. та художній керівник будинку культури Шинкар Я. В. провели екскурсію бібліотекою та інформаційну годину "Сторінками життя Т.Г. Шевченка" присвячену 206 річниці від дня народження великого поета.
Мета заходу розширення знань життєвого і творчого шляху Т. Г. Шевченка; розвиток читацьких інтересів учнів та творчих здібностей; виховання патріотичних почуттів в учнів.
У бібліотеці діє книжкова полиця "Тарас Григорович Шевченко - символ Української літератури".
Також учні Дівичківської школи приєдналися до Всеукраїнського марафону дитячого читання "Єднаймо душі словом Кобзаря", було записано відео - читання творів з "Кобзаря". Переглянути відео можна на сторінці Дівичківської сільської бібліотеки у Facebook.
Наша бібліотека поповнилася новими читачами.

Підготувала завідуюча бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.