Святковий концерт «Весна у серденьку бринить»

Дата: 10.03.2020 08:15

Жінка… Вона сама – як весна: сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня.  Все прекрасне на землі від жінки, від її любові…

З нагоди вшанування її величності Жінки в Будинку культури с. Стовп’яги 7 березня 2020 року відбувся святковий концерт «Весна у серденьку бринить». Всіх присутніх в залі привітала староста Стовпязького старостинського округу Тетяна Тонконог. Свято було особливим та зворушливим, тому що незабутні хвилини радості та усмішок подарували: Музично – драматична студія «Серпанок» під керівництвом Надії Петрової, та танцювальний колектив « Барви » керівник Наталія Шульга.