Голова Дівичківської сільської ради 10.03.2020 року провів щотижневу апаратну нараду.

Дата: 11.03.2020 14:47

На початку наради сільський  голова з нагоди Міжнародного жіночого дня привітав  та вручив подяки від Київської обласної ради Дузь О.О.- начальнику відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради  та депутатам сільської ради Штефан О.О. та  Петровій Н.А.

Першим обговорили на нараді питання благоустрою, яке є одним із пріоритетним у роботі сільської ради, а саме: навести порядок у всіх населених пунктах громади, щоб гідно зустріти Великдень, травневі  та інші свята.

Також на нараді розглядалося питання щодо змін в   законодавстві у сфері житлово- комунального господарства де  тепер співвласники кожного будинку мають право вибрати   управителя будинком за визначеною процедурою .

В ході апаратної було заслухано виконання попередніх доручень та дав нові.