В Уряді закликали українців сплачувати за комунальні послуги онлайн

Дата: 25.03.2020 08:59

В Уряді закликали українців сплачувати за комунальні послуги онлайн

Міністерство розвитку громад та територій України закликало українців утриматись від відвідувань банків та поштових відділень в умовах небезпеки поширення коронавірусної інфекції та сплачувати за комунальні послуги онлайн.
             Всім, у кого є близькі люди віком від 60 років! Ваші бабусі, дідусі, матері, батьки, а також сусіди в групі ризику. Допоможіть їм сплатити комунальні платежі вдома онлайн, це убезпечить їх від зараження на COVID-19!”.
             У міністерстві нагадали, що на період карантину держава відмінила штрафи та пені за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги. Але сплачувати за спожиті послуги повинні усі громадяни, від цього залежить якість та вчасність надання комунальних послуг.