Офіційно: карантин в усіх регіонах України продовжили ще на місяць, – Кабмін

Дата: 26.03.2020 08:44

Офіційно: карантин в усіх регіонах України продовжили ще на місяць, – Кабмін

В Україні оголошена надзвичайна ситуація на всій території країни, а карантин продовжили до 24 квітня 2020 року.

Таке рішення ухвалили на засіданні Уряду 25 березня.

«Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію на всій території України на 30 днів, терміном до 24 квітня 2020 року. Тобто, стан надзвичайної ситуації і карантину діє до 24 квітня 2020 року з можливістю його подальшого продовження згідно чинного законодавства, або, якщо ми справимося і поборемо цю ситуацію скоріше, тоді окремо будемо приймати рішення на засіданні Кабінету міністрів», – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, на засіданні 11 березня 2020 року Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19., обмеження мали діяти з 12 березня по 3 квітня 2020 року.