Відбулася 26 позачергова сесія VII скликання

Дата: 03.04.2020 15:06

03 квітня 2020 року відбулася 26 позачергова сесія сільської  ради, яку провів  сільський голова  Т. Девко.  На порядку денному стояло 15 питань.   Першим було питання  «Про  внесення змін до Регламенту Дівичківської сільської ради,  затвердженого рішенням сільської ради від 24.11.2017 № 11-1-VII» , а саме:

Статтю 4 регламенту пункт  2  доповнили наступним змістом:

В період запровадження карантину  з метою запобігання поширенню на території Дівичківської сільської ради  коронавірусу COVID-19, засідання сесії сільської ради проводяться на внутрішньому дворі адмінбудівлі по вулиці Сонячна,1 –А, в с.Дівички .

Не меньшим за своєю значимістю стояло  питання  «Про  створення Комунального  некомерційного підприємства  „Амбулаторія  загальної практики сімейної медицини Дівичківської сільської ради” та затвердження Статуту КНП «АЗПСМ».

З усіх розглянутих питань порядку денного  були прийняті відповідні рішення