Звернення сільського голови щодо освячення пасок

Дата: 17.04.2020 08:38

Шановні жителі громади !

Напередодні Великодніх свят звертаюсь  до кожного з Вас.  Прошу протягом святкових днів та вихідних залишатись вдома.

Якщо ми не зробимо цього – ми можемо мати продовження карантинних заходів, а всі ви знаєте яким чином вони впливають на економіку.

Всеукраїнська рада церков погодилась про суттєві обмеження релігійних заходів. Богослужіння транслюватимуться онлайн.

Заходи безпеки, пов`язані з відзначенням релігійних свят у громаді, у зв’язку з запровадженням по всій Україні карантину до 24 квітня 2020 року, обговорили зі священнослужителями громади. Духовенство громади з розумінням віднеслось до цього питання і   запевнило, що закликають вірян бути обачними, дотримуватись соціальних дистанцій, не порушувати карантинних обмежень та залишатися вдома у колі рідних людей.                                                      Кожна людина повинна відчувати відповідальність не лише за своє власне життя, а й за життя своїх близьких та рідних. Адже відсоток випадків, коли людина переносить інфекцію безсимптомно, досить великий. Цьогорічний Великдень доцільно провести вдома, у колі сім’ї, не наражаючи на небезпеку себе та своїх рідних, у спільній молитві за здоров’я, любов до ближнього, за віру у кращі дні, за надію, що і це випробування ми з гідністю пройдемо

Насправді весь світ зустрічатиме Великдень 2020 в новому режимі. Народжується нова традиція святкування Великодня – в колі найближчих людей вдома. Отож святкуємо Великдень вдома! Закликаю вас – залишайтесь поруч з вашими найдорожчими людьми. Залишайтесь здоровими і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною.

Після Богослужіння настоятель храму буде їхати освячувати паски по вулицях села, де всі бажаючі можуть вийти біля своїх воріт, а також всі бажаючі з прилеглих вулиць можуть долучитися до освячення пасхального кошика.

с.ЄРКІВЦІ

О 4-ій годині розпочнеться освячення пасок з вул. Ферапонтова, вул.Миру, вул.Садова, вул.Заводська, вул.Мисливська, вул.Уманська, вул.Березова, вул.Молодіжна, вул.Зоряна

с.СТОВПЯГИ

О2-ій годині 30хв. початок освячення пасок розпочнеться  з вул. Шевченка 1, вул.Садова, вул.Польова, вул.Поліська, вул.Зарічна , вул.Дружби, с.Веселе вул.Миру, вул.Ярова, вул.Підгірна.

с.ДІВИЧКИ

О 3-ій годині 30хв. розпочнеться  освячення пасок з вул.Дружби(від церкви в сторону ферми, вул.Сонячна, вул.Космонавтів, (від школи до Романа О.І.)вул.Молодіжна, вул.Гагаріна, вул.Миру , вул.Дружби(до лісництва) вул.Садова, вул.Перемоги.

с.КОВАЛИН

О 4-ій годині 30хв. розпочнеться  освячення пасок від церкви з вул.Москаленка, вул.Ковалинська, вул. Поліська.  5год.30хв.

вул.Дружби, 5год.45хв. вул.Шкільна, вул.Молодіжна, вул. Новомирська

Військове містечко

О 6-ій годині священнослужитель почне освячувати паски, всі бажаючі можуть винести пасхальні кошики біля своїх під’їздів.                     Просимо дотримуватися карантинних заходів.

Зі святами Вас , та будьте здорові!м