Привітання з Днем працівників пожежної охорони

Дата: 17.04.2020 10:26

Дорогі працівники пожежної охорони!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.

З повагою сільський голова                                     Т.Девко