Щотижнева апаратна нарада

Дата: 21.04.2020 15:45

21 квітня 2020 року відбулася  щотижнева апаратна нарада, яку провів на внутрішньому дворі адмінбудівлі сільський голова Тимофій Девко. Всі присутні буди  в захисних масках.   Сільський голова ознайомив учасників наради з основними важливими подіями з життя громади, які відбулися на минулому тижні та заслухав звіти старост сіл, керівників  структурних підрозділів сільської  ради, комунальної служби .

Під час наради були обговоренні питання  щодо благоустрою територій населених пунктів  громади, заборону паління трави. Зокрема найбільш актуальним питанням на цьому тижні запобігання скупчення жителів під час поминальних днів на кладовищах, в зв’язку з загальнонаціональним карантином через коронавірус.