Дата: 22.04.2020 15:37

Шановні мешканці села Дівички!

Згідно з рішенням № 1048-23-VII від 24 грудня 2019 року Дівичківської сільської ради «Про розроблення Детального плану території житлово-громадської та комунальної забудови по вулиці Артилеристів в адміністративних межах села Дівички Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області» відповідно до процедури розроблення містобудівної документації Детального плану території житлово-громадської та комунальної забудови по вулиці Артилеристів в адміністративних межах села Дівички Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області, а також Звіту з стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території та відповідно до  постанови  Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації» 24 квітня  2020 року заплановано громадські  слухання в рамках громадських обговорень що відбуваються з 30 березня по 29 квітня  2020 р.

Беручи до уваги постанови Кабінету міністрів Ураїни № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID -19»  п.1 та  постанови від 2 квітня 2020 року № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19 спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» п.2 та п. 2.2. в рамках проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації, Детального плану території житлово-громадської та комунальної забудови по вулиці Артилеристів в адміністративних межах села Дівички Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області а також слухання щодо Звіту  СЕО  проекту детального плану території просимо Вас  згідно пунктів 6-1, 9, 11 постанови  Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації» надавати пропозиції та зауваження в письмовій формі до Дівичківської сільської ради  до 29 квітня 2020 року за адресою  с.Дівички вул.Сонячна,1а,  відповідальна особа Матюк Іван Миколайович.