Онлайн-нарада з керівниками закладів освіти та практичними психологами

Дата: 22.04.2020 19:18

22 квітня 2020 року о 10 годині в режимі онлайн відділом освіти,охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення проведено нараду з керівниками закладів освіти з використанням безкоштовного сервісу для відеоконференцій Microsoft Skype. За час карантину це друга онлайн-нарада з керівниками. Також онлайн було проведено засідання атестаційної комісії.

На нараді було розглянуто питання:

1. Про підготовку до організованого закінчення 2019/2020 навчального року; проведення ДПА.
  2. Про проведення підсумкового оцінювання у 2019/2020 навчальному році.
  3. Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.
  4. Про зарахування дітей для здобуття початкової освіти та до 10 класів  закладів загальної середньої освіти громади.
  5. Про виконання норм Закону України «Про повну загальну середню освіту»
  6. Про функціонування сайтів закладів освіти та висвітвілення актуальної інформації на них.
  7. Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників у ІІ півріччі 2020 року та 2021 році.

О 13.00 Людмилою Голубенко, методистом відділу було організовано та проведено онлайн-нараду з практичними психологами закладів освіти щодо підсумків роботи психологічної служби за 2019/2020 навчальний рік, підготовку річних звітів за проведену роботу та про форми діяльності практичних психологів в умовах дистанційного навчання здобувачів освіти.