Привітання з Днем народження!

Дата: 26.04.2020 07:36

26 квітня святкує свій День народження сільський голова

Тимофій Петрович Девко!

Шановний Тимофію Петровичу!

Прийміть наші найщиріші привітання з нагоди ваших уродин.

Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи здобули Вам авторитет мудрої людини та успішного керівника.

Щастя Вам і здоров’я на довгі роки. Хай і надалі  чаша  Вашого життя по  вінця повниться  благополуччям, затишком і теплом. Бажаємо Вам активності,бадьорості духу, добра, впевненості  у завтрашньому дні.

Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають робити добрі справи, а Ваша цілеспрямованість та відповідальність хай  стануть запорукою подальших звершень!  Нехай у всіх планах  і починаннях  Вас  супроводжують  успіх  і  перемоги!  Миру, злагоди  та достатку у Вашому  домі!

Божої  благодаті  та всіляких  гараздів  вам і вашій родині на

Многії   літа!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які  зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З найщирішими  побажаннями  колектив  Дівичківської  сільської  ради