Продуктові набори для малозабезпечених родин, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 05.05.2020 09:59

У зв’язку з призупиненням освітнього процесу, спричиненим поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, у коморах НВО громади залишилися продукти харчування, термін реалізації яких припадає на весняно-літні місяці.  Відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення вніс пропозицію щодо використання даних продуктів для формування та видачі продуктових наборів малозабезпеченим родинам з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.

Це питання 28 квітня 2020р. було обговорене на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини, на якому більшістю голосів прийнято рішення про розподіл невикористаних продуктів між малозабезпеченими сім’ями відповідно до сформованого списку з урахуванням кількості дітей у кожній родині.

Протягом минулого тижня продуктові набори були доставлені родинам, які потребують допомоги.