13 травня 2020 року відбулося  чергове засідання виконкому

Дата: 13.05.2020 15:53

13 травня 2020 року відбулося  чергове засідання виконкому під головуванням сільського  голови Тимофія Девка на якому розглядалося ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Сільський голова ознайомив членів виконкому із рішення «Про послаблення карантинних заходів на території Дівичківської сільської ради» та зауважив, що в Україні з понеділка, 11 травня, за рішенням уряду послабили карантинні заходи - буде поновлена робота закладів певних видів діяльності за умови дотримання ними протиепідемічних заходів.

Зокрема, буде дозволена робота перукарень і салонів краси, стоматологій, відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, дитячих та спортивних майданчиків.