Міжнародний День сім'ї

Дата: 15.05.2020 09:01

Фото без опису     В цей чудовий травневий день, коли все довкола буяє та квітує, відзначається найпрекрасніше родинне свято – Міжнародний День сім’ї.

Сім’я, родина, рід… До цих головних цінностей людини ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою шаною та повагою. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою  життя та успішності людини.

Тож, зичу кожній родині нашої громади  міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного сім’я залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

Сільський голова                                                  Т.Девко