1 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 11:39

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей - в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік.
День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

"У світі всі малята -
і хлопчики, й дівчата
повинні право мати
щасливими зростати.
В турботливій країні,
у люблячій родині
мужнітимуть здорові
біляві й чорноброві.
Бо очі карі й сірі
у злагоді та мирі
не плачуть, а сміються,
що "дітками" зовуться".

Дівичківська сільська бібліотека пропонує до перегляду онлайн-виставку малюнків найменших  читачів нашої бібліотеки, а також фотовиставку "Бібліотека простір для розвитку дитини". Усі фото представлені на сторінці Дівичківська сільська бібліотека соціальної мережі facebook.