Щотижнева апаратна нарада

Дата: 01.06.2020 13:15

Голова Дівичківської сільської ради  01.06.2020 року провів щотижневу апаратну нараду за участі  відділів та структурних підрозділів Дівичківської сільської   ради.

На початку наради сільський  голова привітав всіх присутніх з Днем захисту дітей.

А також було питання щодо повідомлення мешканців громади, що  вже з 1 червня 2020 року в Україні штрафуватимуть власників «безадресних» будинків. Табличка з адресою обов'язкова не тільки для житлових будинків, але й для інших адміністративних будівель. Дана табличка з номером і назвою вулиці допомагатиме працівникам пожежної безпеки, поліцейським та швидкої допомоги оперативно знаходити домогосподарство і реагувати на звернення вчасно.

За відсутність маркувань на житлових будинках штраф сягатиме до 1360 гривень для населення і до 1800 для магазинів, ферм, церков, бюджетних установ.

Обговорювались  питання  щодо благоустрою  території громади, вуличного освітлення, висвітлення на сайті вітання сільського голови, про підготовку закладів до осінньо-зимового періоду.

Присутні отримали відповідні доручення від сільського голови Тимофія Девка.