Привітання з Трійцею

Дата: 06.06.2020 11:57

Дорога громадо!

Щиро вітаю Вас з одним з найвеличніших свят християнського календаря -

- Днем  Святої   Трійці яке в народі ще називають Зелені свята .

Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та впевненістю у щасливе майбутнє!

Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Святий Дух зійшов на апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.

Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi:

Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу.

Він показав, що є тим фундаментом, на якому побудована велична основа нашої духовності та віри, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували  думки і почуття  до вічних  духовних

цінностей.

Нехай же разом зі свіжою зеленню у ваші родини прийде  мир, щастя, радість, спокій та Божа благодать. Нехай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя та Божу ласку кожній родині.

Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку,  любові та уваги від близьких. Хай Господь допоможе  вам у здійсненні  світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Хай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної батьківщини.

Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро!

З повагою сільський голова                              Т.Девко