У бібліотеці села Дівички оформлений Куточок Європейського Союзу: "ЄС на книжковій полиці"

Дата: 09.06.2020 15:05

Бібліотека села Дівички стала однією з понад 1000 бібліотек України яка отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні спеціальні інформаційні матеріали та літературу про Європейський Союз та його відносини з Україною. Дана можливість надається бібліотекам в рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні".

У бібліотеці оформлено куточок "Європейський Союз на книжковій полиці",  який допоможе користувачам поповнити свої знання про країни ЄС. Після закінчення карантину кожний матиме змогу ближче ознайомитися з новою цікавою літературою.

Також на сторінці Дівичківської сільської бібліотеки соціальної мережі facebook, буде представлено електронні варіанти цих видань.