Привітання з днем народження!

Дата: 10.06.2020 08:29

10 червня свій День народження святкує головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення  Дівичківської сільської ради Чередниченко Наталія  Олександрівна!

Шановна Наталіє Олександрівно, бажаємо Вам, міцного здоров’я та щасливої долі,  професійних  звершень та успішних справ, удачі та оптимізму!  Бажаємо, щоб кожен день у Вашому житті був насичений яскравими та цікавими подіями і тільки позитивними новинами! Нехай у всіх справах Вас  супроводжує успіх, а найсміливіші ідеї та плани легко втілюються у життя.  Нехай у Вашому домі панує злагода та добробут, а в душі живе любов! Користуючись приємного нагодою, висловлюємо Вам щиру подяку за професіоналізм, працьовитість, відданість справі та  тверду життєву позицію. Нехай завжди поруч з Вами буде підтримка колег та рідних!