Привітання з Днем медичного працівника

Дата: 20.06.2020 12:16

Шановні медичні працівники нашої громади -лікарі,фельшери,медсестри,ветерани охорони здоров'я !
Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День вашого професійного свята!
Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшанов
аніших. Саме для вас, дорогі медики, завжди актуальні такі поняття, як доброта, гуманність, благородність та професіоналізм.
Висловлю
ю найтепліші слова вдячності тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою розвитку сильної держави та її благополуччя.
Прийміть найщиріші побажання міцного здоровя, благополуччя вам та вашим рідним. Нехай збудуться всі ваші задуми і все добр
о зроблене з думкою і натхненням, повертається до Вас сторицею!

Бажаю всім вам  наснаги, оптимізму, родинного затишку, звичайного людського щастя. Нехай ваша душа завжди буде відкрита для добра і любові, а  Бог оберігає від життєвих негараздів! І клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

З повагою сільський голова                                       Т.Девко