«Конституція України – Основний закон держави» - інформаційно-тематична виставка у Публічній бібліотеці с.Єрковці

Дата: 26.06.2020 12:00

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої країни, незалежно від того в якому регіоні вони живуть і якою мовою розмовляють. Ця невеличка книжечка, яка складається із 15 розділів і 161 статті є визначальною для всього українського народу. На основі Конституції складаються інші закони, постанови, рішення, які регулюють діяльність і взаємини громадян.

Напередодні свята в Публічній бібліотеці с.Єрковці організовано інформаційно-тематичну виставку «Конституція України – Основний закон держави». Література, представлена на виставці, надає можливій кожному читачеві ознайомитися з важливим значенням Конституції України, в якій закріплено право українського народу мати власну державу.

Публічна бібліотека с.Єрковці щиро вітає читачів з Днем Конституції України і бажає міцного здоров»я, достатку, любові та миру!

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрківці