У бібліотеці села Дівички діє книжкова полиця до Дня Конституції України

Дата: 26.06.2020 14:51

Щороку 28 червня Україна відзначає День Конституції. У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада України, після багатомісячних дебатів, ухвалила Конституцію України.
Конституція − нормативно-правовий акт держави (Основний закон), який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.
У бібліотеці села Дівички створено книжкову полицю під назвою "Конституція України - Основний Закон днржави". На полиці представлено до перегляду літературу яка ознайомить відвідувача з історією розвитку Конституції в Україні.
Дівичківська сільська бібліотека щиро вітає всіх з визначним національним святом з Днем Конституції України!