Привітання з Днем села!

Дата: 27.06.2020 17:32

Дорогі жителі села Дівички!

Сьогодні в цей прекрасний  літній день сердечно  вітаю вас з   Днем народження села Дівички, а також  зі святом краси, енергії та завзяття- Днем молоді !

З великою повагою до кожного з Вас звертаюся в цей святковий день.

Низький уклін і велика шана Вам за самовідданну працю, за любов до рідної землі .

День села – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє.

З утворенням громади  село розвивається та оновлюється. За цей короткий проміжок часу  в селі відкрився новий будинок культури, бібліотека, тренажерний зал, поштове відділення, ЦНАП, обновилося  приміщення сільської ради, проведено частковий ремонт водопостачання.

В школі зроблено капітальний ремонт в кабінетах фізики та хімії , два класи за зразком нової української школи , замінено меблі , технологічне обладнання та посуд в шкільному харчоблоці.

Підтримується футбольна команда «Дніпро»,

На військовому містечку в будинку № 5, та №6 зроблено перекриття даху , проведено частково капітальний ремонт дороги, поставлено  зупинку та багато іншого.

Примножуймо  й надалі здобутки нашого села на радість дітям і внукам нашим, бо село- невичерпна  криниця нашого родоводу.

Дорогі  дівичани, у сьогоднішній святковий день щиро вітаю всіх вас з

Днем села. Хочу побажати рідній землі, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання,  волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у ваших господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше  немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом.

А  молоді , наснаги, гарної перспективи, світлої долі.

Вірте в свої сили! Творіть!

Божого Вам  всім  благословення!

З повагою сільський голова                                 Т.Девко