Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2020 10:03

Шановні жителі нашої громади!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди  визначного державного свята -Дня Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності  і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Конституція для кожної країни-це як паспорт для держави, як паспорт для кожного громадянина. І якщо ми поважаємо себе, свій народ, свою мову і культуру, то це означає, що ми маємо поважати й державне законодавство. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обовязки.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне  життя  у власній державі.

Хай мир і порозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині.

Зі святом вас!

З повагою голова                                           Т.Девко