20 і 27 червня відбулися матчі третього та четвертого турів чемпіонату району з футболу.

Дата: 30.06.2020 12:10

В суботу, 20 червня, на місцевому стадіоні відбувся третій тур  чемпіонату району з футболу. В цьому турі «Дніпро» (Дівички) грали проти команди «Переяслав» . Рахунок матчу 7-5.

Голи забили: Іващенко Антон, Погодін Олександр, Висоцький Петро, Головко Олександр, Герасько Ігор.

27 червня в селі Світанок відбувся матч четвертого туру чемпіонату району з футболу. У цьому турі «Дніпро» (Дівички) грали проти команди  з с.Світанок. Попри спеку наша команда гідно трималася на полі та впевнено здобулиа перемогу з рахунком 11-1.

Голи забили: Черкаський Ярослав , Герасько Ігор, Тютюнник Віталій, Митрофаненко Вадим , Голуб Дмитро.

Вітаємо нашу команду та дякуємо вболівальникам за підтримку!