Благодійна акція у військовому містечку.

Дата: 02.07.2020 09:57

Завдячуючи прояву організаторських і господарських здібностей Беркало Тетяни Павлівни 27 червня 2020 року було організовано жителів військового містечка до прибирання сміття в приміщенні колишнього воєнторгу. Завдяки активній і злагодженій праці односельчан вдалося виконати великий об'єм роботи та привести приміщення до порядку.

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради висловлює щиру подяку  за взаєморозуміння, підтримку та активну участь у  проведенні заходу усім, хто не залишився байдужим до цієї акції, хто не пошкодував свого часу та вийшов на субботник, а саме: Потапенко Світлані, Якушко Валентині, Забіяці Ніні, Заплішній Наталії, Пирогу Роману, Винограду Сергію, Заплішній Раїсі, Янченко Галині.

І вкотре звертаємося  до жителів нашої громади: кажуть, не там чисто, де прибирають, а там , де не смітять.