День рибалки у громаді

Дата: 13.07.2020 12:53

День рибалки в Україні відзначається щорічно в другу неділю липня (відповідно до Наказу Президента № 464/95 від 22.06.1995 р.).

Це свято є одним з улюблених літніх свят як самих рибалок, яке об'єднує людей різного віку і занять, — так і людей, які ніколи не тримали вудочку.

Традиційно святкування відбувалося 12 липня на урочищі Вільхове .

Програма заходу включала в себе саму риболовлю, підведення підсумків у змаганні конкурсу «Ловися, рибко, велика і мала»  і, звичайно ж, уху із свіжо пійманої здобичі. Зрозуміло, що метою заходу був  передусім  відпочинок  та можливість поспілкуватися друзям і колегам поза домом.

Від громади переможцям були врученні грамоти сільського голови та  подарунки : спінінг, вудочка,сертифікат та підсак.

Можна стверджувати, що мета та процедура заходу   виконані відпочивальниками на 105 % . Риба  піймана, нагороди знайшли своїх власників, юшка зі свіжого улову приготована , а настрій   відпочинку на природі під час улюбленої справи залишився чудовим.