Привітання з Днем бугалтера

Дата: 16.07.2020 08:03

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

Цей день відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків та  своєчасність податкових платежів.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо  розвитку та процвітання нашої громади.

Професія бухгалтера вимагає від кожного з вас відповідальності, сумлінного ставлення та відданості справі. Переконаний, що саме завдяки цим чеснотам ви досягнете нових успіхів.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани.

З повагою сільський голова                                            Т.Девко