28 ЛИПНЯ — ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ - УКРАЇНИ

Дата: 28.07.2020 15:25

Православні віряни 28 липня святкують 1032-у річницю хрещення Київської Русі - України і водночас вшановують пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі.

Він, як відомо, не тільки сам навернувся до християнства, але й посприяв тому, що воно стало державною релігією Київської Русі. Згідно з літописом, влітку 988 року князь Володимир Святославович був охрещений в церкві св. Якова в Херсонесі й одружився з сестрою візантійського імператора - Анною. Наприкінці літа він із дружиною повернувся до Києва і наказав усім прийняти нову віру, а поганських ідолів скинути у Дніпро.

Єрковецька публічна бібліотека вітає читачів зі святом та запрошує ознайомитися з історією християнства на книжкові викладці літератури  "Великий дар Хрещення".

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрковці