Відбулася презентація проекту «Безпечно для жінки – безпечно для громади»

Дата: 10.08.2020 15:35

В рамках спільного проекту Дівичківської сільської ради та Громадської жіночої організації «Надія», 07 серпня 2020 року в с.Дівички в приміщення Громадського простору відбулась презентація проекту «Безпечно для жінки – безпечно для громади», в форматі Круглого столу.

Обговорили мету проекту, якою є - вивчення потреб жінок Дівичківської ОТГ , враховуючи  вразливі  групи населення та жінок,  для створення безпечного фізичного середовища у Дівичківській громаді та побудові взаємодії – поліція-влада-громада. Подискутували щодо  заходів за проектом, які необхідно здійснити для створення інтерактивної мапи, що буде відображати безпеку в Дівичківській громаді очима жінок. Поділились думками щодо можливостей роботи як в рамках проекту так і після його завершення.

Наступним етапом є Тренінг для волонтерок, які будуть проводити анкетування для 500 представниць жіночої статі нашої громади.

Запрошуємо до активної участі в анкетуванні і формуванні "Мапи Безпеки громади".