GoCampOnline 2020 у Стовп'язькому навчально-виховному об'єднанні!

Дата: 11.08.2020 10:28

Ще взимку заклад Стовп’язького НВО отримав нагоду провести англомовний літній табір разом з волонтером-іноземцем. Проте карантин вніс корективи у звичний формат проведення таборів від GoCamp і тому організатори підготували декілька програм у форматі Online.

Дев'ятеро учнів старших класів НВО на чолі з ментором Бабкіною Іриною Петрівною та волонтером ФарбодАбдолвахаб (Тегеран, Іран) беруть участь в унікальній програмі AroundtheWorldin 10 days (Навколо світу за 10 днів), яка триватиме з 10 до 21 серпня 2020 року.

Попереду на них чекає спілкування із волонтерами з усього світу, практика англійської мови з носіями мови, знайомство з культурами різних країн, цікаві та творчі методи для дистанційної роботи.