Щотижнева апаратна нарада

Дата: 17.08.2020 11:10

Голова Дівичківської сільської ради  17.08.2020 року провів щотижневу апаратну нараду на якій обговорювались актуальні питання з поточної роботи. Доповідали старости та спеціалісти сільської ради  по питаннях, а саме: забезпечення закладів освіти  засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами для рук та обробки поверхонь, заключення договорів оренди земельних ділянок, благоустрою  територій сіл. Актуальним було питання щодо оголошення тендеру по капітальному ремонту дорожнього покриття по провулку Луговий с. Стовп’яги, капітальний ремонт Будинку культури с. Єрківці по вулиці Культури,2.

В.о. начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення  повідомила , що 21 серпня 2020 року відбудуться на території Дівичківської сільської ради урочистості та тематичні культурно-мистецькі заходи до Дня Державного Прапора України, 29-ї річниці незалежності  України.

За підсумками наради надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації для вирішення існуючих проблемних питань.