18 серпня відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 19.08.2020 10:25

18 серпня 2020 року в приміщенні сільської  ради під головуванням сільського голови Тимофія Девка  відбулось засідання виконкому,  в якому взяли участь 12  членів виконавчого комітету.

В ході заходу члени виконкому прийняли до відома питання щодо підготовки соціально-культурних закладів до  роботи в осіньо- зимовий період 2020-2021 р.,  відзначення Дня Державного прапора України, 29-ї річниці незалежності України на території Дівичківської сільської ради, про організацію роботи по запобіганню бездоглядності неповнолітніх на території сільської ради та затвердили плани заходів по даних питаннях .

Виконавчим комітетом також були розглянуті з порядку денного питання про надання матеріальної допомоги, надання дозволу на приватизацію квартир.

Члени виконкому активно обговорили  та прийняли відповідні рішення.