Розпочато будівництво Мультифункціонального спортивного майданчика по вул..Артилеристів 6/а (військове містечко).

Дата: 20.08.2020 11:56

З метою покращення стану фізичної культури та спорту серед жителів громади - збереження і покращення здоров’я, надання можливості дітям, молоді, військовослужбовцям, учасникам бойових дій та членам їх сімей займатись активними видами спорту і фізичної культури - в Дівичківській громаді у співпраці з Київською обласною адміністрацією в рамках обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна», розпочато будівництво Мультифункціонального спортивного майданчика для занять активними видами спорту – волейбол, гандбол, баскетбол, теніс, міні футбол. Поле для занять спортом  з сучасним  штучним покриттям, заплановано встановлення вуличних тренажерів з антивандальними характеристиками.

Спортивний майданчик будується в с.Дівички по вул..Артилеристів 6/а (військове містечко).