З нагоди цих свят у Публічній бібліотеці села Єрківці оформлено книжковий колаж "Вільна та незалежна".

Дата: 22.08.2020 11:58

Щороку 23 серпня Україна відзначає День ДержавногоПрапора та 24 серпня - День Незалежності України.

24 серпня 1991 року відбулося проголошення Акту про незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор.

Державний прапор затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року і являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.

Тематика представлених видань різнобічна - історична, документальна, науково-пізнавальна та довідкова література про нашу країну, її багатовікову історію, своєрідну культуру, тернистий шлях державотворення.

Публічна бібліотека села Єрківці вітає своїх користувачів та всіх українців з прийдешніми святами. Нехай у серці кожного з нас панує Бог і України, і вічно хай буде над нами синьо-жовте знамено.