Порядок монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Дата: 28.08.2020 10:04

Відповідно до Порядку та умов реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021роках», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 744 від 29 липня 2020р. батьки/прийомні батьки/опікуни/батьки-вихователі/патронатні вихователі новонародженої дитини з 1 вересня 2020р.замість «пакунка малюка»отримають 5 тис. гривень, які зможуть витратити на придбання дитячих товарів (засоби гігієни, одяг та взуття, харчування, посуд тощо) та товарів для породіль. Виплата грошової компенсації буде відбуватисяшляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий у «ПриватБанку».

Призначенням грошової компенсації займатиметься структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Для оформленнязаяви необхідно звернутися не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини до Дівичківської сільської ради або відповідного старостинського округу за наявності наступних документів:

• паспорт громадянина України, для іноземця або особи без громадянства – посвідка на постійне проживання/посвідчення біженця/довідка про звернення за захистом в Україні/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • у разі здійснення опіки над дитиною – копія рішення районної, районної у м. Київ та Севастополь держадміністрації, виконавчого органу міської ради або суду про встановлення опіки;
  • для патронатних вихователів – копія рішення районної, районної у м. Київ та Севастополь держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сімю патронатного вихователя;
  • для прийомних батьків та батьків-вихователів – копія рішення районної, районної у м. Київ та Севастополь держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї;
  • довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020р.).