Тренінг в Дівичківській ОТГ "Твій особистий медіапростір. Більше, ніж 1.5 м."

Дата: 11.09.2020 20:02

Сьогодні, 11 вересня 2020 року на території Дівичківського Будинку культури проходив тренінг для всієї молоді Дівичківської громади в інтерактивному форматі від Київського обласного молодіжного центру.
В.о директора Київського обласного молодіжного центру Андрій Михайлов та начальник відділу молодіжної та інформаційної політики  Світлана Назарук з молоддю громади поєднували елементи форум-театру, роботу в малих групах, обговорення за тематикою критичного мислення, споживання інформації  та комунікації в умовах адаптивного карантину.
Захід реалізується Київським обласним молодіжним центром  за підтримки проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3), який співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.