"Сторінками історії партизанської слави"

Дата: 22.09.2020 10:42

22 вересня - День партизанської слави в Україні, встановлено «... на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам'яті...». Про це сказано в Указі Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року .

Напередодні свята у Будинку культури села Дівички,  було проведено бесіду-спогад  «Подвиг твій, партизане, пам`ятати будемо вічно», де кожний присутній поділився своїми спогадами,  які були залишені від минулих поколінь, щоб передати ці спогади наступному підростаючому поколінню.

У бібліотеці діє перегляд  літератури «Сторінками історії партизанської слави!».  У представлених книгах можна ознайомитись із спогадами ветеранів про стійкість, мужність,  почуття патріотизму воїнів, партизанів, підпільників, які тяжкою ратною працею забезпечили величний День Перемоги.

У книзі «Невідомі сторінки історії нашого краю» зібрані спогади села Дівички, які записала Мацьовка Любов Іванівна.

Підготувала завідуюча бібліотеки села Дівички  Сергієнко Н.О.