Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек.

Дата: 30.09.2020 09:20

Бібліотека – море книг,
                                                        Бібліотека – храм науки...
                                                        Переступайте наш поріг,
                                                                  Беріть скарби нетлінні в руки!
                                                         Вони – це згусток давнини,

Вони- це всіх епох розмова
                                                                           Вони прийшли із давнини

Як наша виспівана мова.

Наприкінці вересня осінь дарує нам золото падолисту, різнобарв’я жоржин і своє неповторне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди

вашого професійного свята.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Тож від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень,творчої наснаги, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

З повагою сільський голова                               Т.Девко