Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"Супер - Мама Дівичок 2020"

Дата: 30.09.2020 12:26
Кількість переглядів: 1055

В Дівичківському Будинку культури було проведено конкурс "Супер - Мама Дівичок 2020".

Учасницями конкурсної програми стали мами учнів Дівичківського НВО. У змаганні взяли участь 4 мам разом зі своїми любими й талановитими дітьми. А саме: Бобровник Марина Петрівна та дочка Таня;

Сергієнко Наталія Олегівна та дочка Даша;

Перчук Людмила Юріївна та дочка Олександра;

Алєйникова Наталія Вікторівна та син Матвій.

Від  початку і до кінця конкурсу членами журі було складно визначити, хто ж стане переможницею. На кожному етапі конкурсу учасниці дивували всіх глядачів своєю чарівністю,  витонченістю, енергією, добротою і оригінальністю. Жінки показували свою майстерність, грацію,  пластику, інтуїцію,  вміння вести господарство. Весело пройшли конкурси за участю мам та їхніх дітей. Усі учасниці були на висоті, перед суддями стояв нелегкий вибір, але вони з ним впоралися.

За підсумками конкурсу найбільше балів та звання переможця заслужено отримали  Бобровник Марина Петрівна та її дочка Таня. звання «Супер - мама»!. Радісно усвідомлювати, що в цьому нелегкому бою не виявилося тих, хто програв, а тільки переможці! Кожна конкурсантка посіла своє місце на п'єдесталі.

Мами отримали заряд енергії, впевненість в собі і своїх силах, радісні емоції, а також квіти, подяки та солодкі подарунки від Дівичківської сільської ради.         

Мета проведення свята була досягнута: наші милі і найулюбленіші мами були раді і щасливі. Низький уклін Вам, дорогі матусі!

 

Ірина Самойленко,

Директор БК с. Дівички

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора