Привітання з Днем народження!

Дата: 05.10.2020 07:59

5 жовтня свій День народження святкує начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності,

головний бухгалтер Дівичківської сільської ради

Дузь Олена Олександрівна!

Шановна Олена Олександрівна, прийміть найщиріші вітання у Ваш День народження! Ваш широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та громадськості.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і приємні сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!