На їхню долю випала війна

Дата: 28.10.2020 10:52

76 років минуло з часу визволення України від німецько-фашистських загарбників. Битва за Україну тривала довгих 22 місяці.

Єрківчани, як і мільйони українців, робили все можливе, щоб захистити свою вітчизну від німецької чуми.

Близько 850-ти земляків-односельчан пішли на фронт, а повернулося з війни 467. Ті, хто залишився в селі, не сиділи склавши руки, а намагалися протистояти ворогу всіма можливими способами.

Більш детально з даною темою можна ознайомитися у публічній бібліотеці села Єрківці, зокрема переглянувши виставку-спогад «На їхню долю випала війна»,  де зібрані матеріали про мільйони українців, в тому числі і єрківчан, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромним обеліском і кому судилося повернутися живим.

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрківці