Привітання з Ювілеєм!

Дата: 29.10.2020 08:34

29 жовтня свій 50-ти річний Ювілей святкує

начальник відділу освіти, охорони здоров’я

Дівичківської сільської ради

Шаблієнко Наталія Анатоліївна

Шановна Наталія Анатоліївна, прийміть найщиріші вітання у цей святковий день.

Ваше життя – це яскравий приклад чесного та сумлінного служіння на благо громади, високої відповідальності за справу, енергійності та наполегливості.

Освіченість, компетентність і величезна працездатність є складовими Вашого успіху та авторитету.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Бажаємо Вам здоров’я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою!