Привітання з днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 08:07

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Висловлюю щиру вдячність працівникам будинків культури, бібліотек, учасникам аматорських колективів громади за безперервний творчий пошук та сумлінну працю на творчій ниві.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою сільський голова Тимофій Девко.