«Мово моя українська»

Дата: 09.11.2020 08:38

9 листопада – День української писемності та мови та День Преподобного Нестора літописця Печерського.

До цієї дати у Публічній бібліотеці села Єрківці оформлено книжкову виставку «Мово моя українська». Для читачів – розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, підбірки афоризмів, крилатих висловів, віршів про мову.

Традиційно у цей день відбувається урочисте покладання квітів до пам’ятника Нестора літописця. Також з 2000 року існує надзвичайно цікава традиція всеукраїнського масштабу – «радіодиктант».  В цьому році 20-й – ювілейний диктант єдності, у якому можуть взяти участь всі бажаючі.

Для шанувальників рідного слова наша бібліотека підготувала інформаційну хвилинку «Перевір себе».

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрківці