ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності в закладах освіти Дівичківської сільської ради

Дата: 10.11.2020 13:20

Щорічний радіодиктант національної єдності писали  176 учнів та вчителів закладів освіти Дівичківської сільської ради.

Радіодиктант не мав на меті перевірити грамотність конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб  – акція єднання навколо рідної мови.

Цьогоріч підготовкою диктанту займалися – Іван Малкович, письменник і видавець, який написав текст для диктанту, науковою консультанткою була Лариса Масенко, докторка філологічних наук професорка. Читала текст диктанту акторка Римма Зюбіна.

Радіодиктант розпочався о 9.15, а відтак і святкування Дня української писемності і мови.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису