У Дівичківській сільській раді пройшла перша сесія VIII скликання

Дата: 13.11.2020 11:38

12.11.2020 секретар територіальної виборчої комісії Наталія Любанська оголосила про підсумки виборів до Дівичківської сільської ради та вручила посвідчення 22 новообраним депутатам та посвідчення сільського голови Слюсарю Олександру Миколайовичу.

Колишній очільник громади, а нині депутат Дівичківської сільської ради Тимофій Петрович Девко привітав новообраний склад депутського корпусу та сільського голову і побажав міцного здоров’я, злагодженої роботи для розвитку і процвітання громади, створення комфортних умов для жителів Дівичківської громади. Олександр Миколайович, в свою чергу подякував Тимофію Петровичу за плідну роботу і запевнив, що докладе всіх зусиль для розвитку громади.

Депутати та сільський голова склали Присягу та одразу приступили до роботи. На таємному голосуванні обрали секретаря сільської ради – Мацьовку Наталію Іванівну. На першому сесійному засіданні було затверджено склад постійних комісій.