У бібліотеці села Дівички до Всесвітнього дня дитини організовано виставку творчих робіт читачів

Дата: 20.11.2020 10:39

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей,  який слід відзначати як день світового братерства і розуміння між дітьми та сприяння благополуччя дітей усього світу. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини. Саме цього дня 1959 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а через 40 років, 20 листопада 1989-го – Конвенцію про права дитини.

Основна ідея Конвенції полягає в найкращому забезпеченні інтересів дитини. Положення Конвенції зводяться до чотирьох основних вимог, які мають забезпечити права дітей: виживання, розвиток, захист і забезпечення активної участі в житті суспільства. Головний принцип, який проголошує Конвенція, – визнання дитини повноцінною і повноправною особистістю.

У бібліотеці села Дівички до Всесвітнього дня дитини організовано невелику виставку творчих робіт  наших юних читачів під назвою "Територія дитячої творчості" .

Підготувала завідуюча бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.